Поезія народів світу

29.03.2019 15:22

«Поезія народів світу», саме така назва у літературного конкурсу, який 28 березня відбувся у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка. «Поезія народів світу», саме така назва у літературного конкурсу, який 28 березня відбувся у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка. Як і минулого року, факультет іноземних мов організував конкурс декламаторів серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх закладів освіти Луганської області. Відбірковий тур проходив у три секції: під час першої вірші читали учні 11 класу англійською мовою, другої – учні 10 класу також англійською мовою, а найрізноманітнішою стала третя секція, бо там лірика звучала німецькою, французькою та іспанською мовами.