Демонстрація уроку

22.04.2019 08:38

Днями кафедра дошкільної та початкової освіти провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Підготовка фахівців дошкільної та початкової освіти у контексті ідей Нової української школи». Мета – висвітлення інновацій у системі початкової освіти з одного боку, та проблеми підготовки майбутніх фахівців дошкільної та початкової галузі ‒ з іншого. Родзинкою заходу стала презентація уроку «Я досліджую світ» для учнів 1 класу, що було проведено студенткою 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» Коваленко Катериною. У межах уроку було використано майже весь спектр інновацій для роботи з першачками, зокрема: ранкова зустріч, крісло автора, інтегровані завдання з використанням Smart-board, технологія танграм, оформлення лепбуку тощо.