День народження ФПН

22.04.2019 08:51

18 квітня факультет природничих наук святкує свій 96 День народження. Захід розпочався з вітального слова Народного депутата, голови Наглядової та Вченої ради Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Віталія Курила. Він привітав викладачів, студентів та співробітників зі святом, побажав терпіння, творчої наснаги та успішності, а ще народний депутат наголосив: «Факультет природничих наук – один з найстаріших факультетів нашого славетного університету.» , а також, ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка Сергій Савченко привітав весь факультет з річницею та наголосив: «ФПН один з провідних факультетів, передовий у багатьох напрямках, яким ми дуже пишаємося.» За активну громадську позицію та формування позитивного іміджу університету та участь у волонтерській діяльності декан факультету Наталія Мацай нагородила студентів почесними грамотами. Студенти в свою чергу вітали викладачів піснями та танцями.