Святковий концерт до Дня вчителя

04.10.2019 14:10

У першу неділю жовтня вся Україна традиційно відзначає День вчителя. Щорічно відзначають це свято і в нашому Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка. З самого ранку в стінах нашого закладу вищої освіти панувала святкова атмосфера. Студенти вітали своїх викладачів квітами та подарунками, висловлювали слова вдячності. Продовженням свята став святковий концерт в актовій залі. Дуже багато прекрасних слів, сердечної вдячності було сказано сьогодні педагогам. Разом із учасниками художньої самодіяльності нашого університету на університетській сцені виступили і студенти навчально-наукового інституту культури і мистецтв. Зворушливі і завзяті пісні, театр костюмів, хореографічні номери колективу ,,Inspirationˮ викликали шквал оплисків і море емоцій у присутніх.