Вебінар Statista

13.11.2019 12:35

12 листопада в університеті відбувся ознайомчий вебінар Statista у приміщенні бібліотеки. Цього дня у приміщенні бібліотеки відбувся знайомчий вебінар Statista до платформи ,,Статистикаˮ, який нам запропонували з Німеччини. Присутніми були: проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Меняйленко, директор бібліотеки Марія Починкова, кандидат соціологічних наук Катерина Котеленець, співробітники бібліотеки та студенти 1 курсу. Під час вебінару, представник платформи ,,Статистикаˮ Артур, розповідав присутнім як користуватися цим ресурсом. З сайту можна копіювати, скачувати матеріали для особистих цілей. Statista – це велика статистичних база даних. В ній можна знайти дані з різних галузей будь-якої країни світу.