МІС ІПП – 2020

05.12.2019 11:56

У навчально-науковому інституті педагогіки і психології пройшов традиційний захід ,,Міс ІПП-2020ˮ. Конкурсантки показали свій талант, інтелектуальні, творчі, акторські здібності, майстерність господині. Розумні, славні диво-претендентки продемонстрували вечірні, весільні сукні та етнічні наряди. Глядачі були у захваті від конкурсу ,,Червона доріжкаˮ, на якому дівчата перетворювались в одну із голлівудських зірок. Результати конкурсу краси і грації: Міс глядацьких симпатій – Дудник Ганна, Віце-міс – Гатченко Ангеліна, Міс ІПП-2020 – Савенко Юлія. Директорка НН ІПП Олена Караман та заступник з соціально-гуманітарної роботи Віра Пушко вручили студенткам цінні подарунки та діадеми. Учасницям конкурсу побажали чистих рос у житті, мудрої думки, краси і нев’янучої вроди.