25.01.2020 14:25

25 січня в ЛНУ імені Тараса Шевченка вже втретє відбувся День абітурієнта. Луганський національний університет імені Тараса Шевченка є гарантом якісної освіти в східноукраїнському регіоні. Наш університет завжди ставив за мету профорієнтаційну роботу з майбутніми абітурієнтами та їх підготовку до свідомого професійного самовизначення, а тому регулярно проводить зустрічі з абітурієнтами. Так, сьогодні, у головному корпусі майбутніх студентів та їх батьків зустрічали декани, директори та викладачі інститутів, факультетів, коледжів, регіонального центру професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка. Усіх майбутніх студентів, які ще не визначились або обирають заклад вищої освіти для навчання, ми запрошуємо на наступний День абітурієнта, який відбудеться 29 лютого. І пам’ятайте, що наша освіта – гарантія вашого успіху!