Новини Події

Результати конкурсу “Волонтер ЛНУ”

23.12.2020 15:20

Підведено підсумки загальноуніверситетського конкурсу, “Волонтер ЛНУ”. За ініціативою студентської соціальної служби юридичного відділу при підтримці первинної профспілкової організації ЛНУ був проведений загальноуніверситетський конкурс “Волонтер ЛНУ”, приурочений 100-річному ювілею нашої Альма-матер. Мета конкурсу – всебічна підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення, сприяння розвитку благодійництва як національної традиції, сприяння реалізації волонтерських ініціатив у ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”. Переможцем конкурсу високоповажне журі визначило студентку ФІМ Поліну Шехавцову. Вона змогла вправно й стисло розповісти про свої досягнення, вразивши ними все журі. За результатами конкурсу переможець отримає подарунок, а всі учасники – грамоти.