Інтерв'ю Передачі

Інтерв’ю для ЗМІ

24.06.2021 15:12

23 червня 2021 року виконуючий обов’язки ректора Віталій Курило взяв участь у зйомках передач на телеканалах “Ірта FAX” та “Донбас Онлайнˮ. Під час ефіру на телеканалі “Ірта FAX” в програмі “Важливі люди” з ведучою говорили про вимушену евакуацію університету до Старобільщини, зміну юридичної адреси на м. Рубіжне, вступну компанію, а також про плани, які він як виконуючий обов’язки ректора ставить перед собою та колективом університету на новий навчальний рік. Узявши участь у зйомках передачі “Донбас PRIME”, голова вченої ради розповів про вступну кампанію 2021 року, організацію роботи приймальної комісії, затребувані спеціальності, навчання в нашому університеті військовослужбовців. У інтерв’ю Віталій Семенович сповістив теле- й радіоглядачів про те, що святкування відбудеться наприкінці вересня 2021 року в м. Рубіжне.