Новини Передачі

Приймальна Комісія ЛНУ розпочала роботу

01.07.2021 15:26

Відсьогодні стартувала вступна кампанія 2021 року. Студентсько-викладацький колектив університету буде завзято працювати задля поповнення своїх рядів молодими учасниками.
Протягом року шевченківці активно комунікували з потенційними вступниками з метою консультування та роз’яснення переваг навчання в нашому університеті в різних форматах: профорієнтаційних виїздах, онлайн-заходах “День відкритих дверей онлайн”, онлайн-фотоконкурсах і т.д. Представники приймальної комісії регулярно надавали відповіді всім, хто цікавився нашим ЗВО.
Настав час фінальної й вирішальної роботи – вступної кампанії 2021 року. Уранці, на урочистому відкритті зібралася потужна команда приймальної комісії для того, щоб насититися позитивною атмосферою та розділити свої обов’язки.